Logo Logo
Kimlere Hibe Desteği Alabiliir?

Bu hibe  desteğine  ister kar amacı güden firma olun isterse kara amacı gütmeyen sivil toplum kuruluşu herkes  başvuru  yapıp hibe  desteği alabilir.

Başbakanlık Tanıtma Fonu Hibe Desteklerine müracaat edebilecek işletmeler;

Yeni kurulmuş ,  yeni kurulan veya yeni kurulacak olan veya  hali hazırda  kurulu  ve  faaliyette bulunan küçük  büyük bütün kar amacı güden işletmeler  bu hibe  desteğine  başvuru yapabilir.

Başbakanlık Tanıtma Fonu Hibe Desteklerine müracaat edebilecek olan kar amacı gütmeyen kurum ve kuruluşlar;

Yerel Yönetimler;

• Büyükşehir Belediyesi

• İl, İlçe, Belde belediyeleri

• İl Özel İdareleri

• Mahalli İdare Birlikleri

• Köylere Hizmet Götürme Birliği

Kamu Kurum ve Kuruluşları;

• Valilikler

• İl Müdürlükleri,

• Bölge Müdürlükleri,

• Kaymakamlıklar

• İlçe Müdürlükleri

• Üniversiteler (Enstitü, Fakülte/Yüksek Okul, Meslek Yüksek Okulu)

• Bölgesel Kalkınma İdaresi

Kamu Kurum ve Kuruluşu Niteliğindeki Meslek Örgütleri

• TOBB’a Bağlı Odalar ve Borsalar

• Esnaf ve Sanatkarlâr Odaları

• Meslek Odaları ve Birlikler 

Sivil  Toplum Kuruluşları;

Dernekler, Vakıflar, Sendikalar

Organize  Sanayi bölgeleri

Küçük Sanayi siteleri

Tekno  Kentler

İŞGEM’ler

Kooperatif ve Birlikler

 

 

NOT: Hibe proje  faaliyetleri  Türkiye kültür ve Türkiye’nin diğer ulusal unsurlarını yerel, ulusal  veya uluslar  arası alanda  tanıtmalıdır.

NOT : Tamamen yurtdışında gerçekleştirilecek projeler için; (proje sahibi yurtdışında ise ilgili dış temsilcilik kanalıyla) Dışişleri Bakanlığı’na, Belgesel ve televizyon programı projeleri için TRT Kurumu Genel Müdürlüğüne, Kamu diplomasisine ilişkin projeler ile basın, (gazete, dergi vb.) yayın ve internet sitesi yapımı konulu projeler için Basın Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğü’ne, bu sayılanlar dışında kalan projeler (kitap basımı projeleri ile hem yurtiçi hem de yurtdışı ayağı olan projeler de dâhil) için ise Kültür ve Turizm Bakanlığı’na müracaat yapılır.

Üstte listede yer alan karmacı gütmeyen kurum ve kuruluşlar Başbakanlık Tanıtma Fonu Hibe Desteklerinden yararlanıp hibe desteği alabilir. Üstte belirtilen kar amacı gütmeyen  kurum ve kuruluşlar diğer  yurt için  veya yurt dışı kurum ve kuruluşlara da  başvuru yapıp hibe  desteği alabilir bunlar;

Üstte  belirtilen ve genel olarak  kar amacı gütmeyen kurum ve kuruluşların yararlandığı bu hibe  desteklerinden siz  hala  yararlanmadınız mı ? Kar amacı  gütmeyen kurum ve kuruluş bu hibe  desteklerine kolayca başvuru yapıp hibe desteği alabilir. Bu hibe  desteklerinden  başvuru yapmak ve hibe fırsatlarını yakalamak için ihtiyacınız olan her şey  web sitemizde bulunmaktadır. Üstelik  bu hibe  desteklerini almak  için aracılara, proje başvuru  formu doldurma  firmalarına on binlerce lira ödemeden sizde bu hibe  fırsatlarına en ucuz ,kolay ve doğru yoldan hemen erişe bilirsiniz.

Nasıl Mı ?

Devamını Oku...

Web sitemizde , bütün kar amacı gütmeyen  kurum ve kuruluşların  bu hibe desteklerine  başvuru  yapıp hibe almalarını sağlayacak yönde  bütün ihtiyaçlarını  karşılamaya  yönelik Hibe Kurtları tarafından özel olarak  hazırlanan çeşitli Hibe Alma Rehberleri ve bu hibelere  başvuru yaparken  kendi hibe  desteği başvuru formlarını çok kolay ve doğru bir şekilde  doldurmalarını sağlamaya yönelik( bakıp örnek alabilecekleri) yüzlerce T.Hibe Desteği Almış Farklı Proje  Başvuru Formu yer almaktadır. Bu t.hibe desteği almış örnek proje başvuru formları tam  ve  eksiksiz olarak doldurulmuştur.

Kar Amacı Gütmeyen kurum ve kuruluşlar için özel olarak hazırlanmış Hibe  Alma Rehberleri ile sizde  yüz binlerce lira, dolar, avro, sterlin hibe  desteği alabilirsiniz; İşte o hibe alma rehberleri;

Kar Amacı Gütmeyen Kurum ve Kuruluşlar için Hibe Alma Rehberleri

Kar Amacı Gütmeyen Kurum ve Kuruluşlar  İçin Bütün Yurt  İçi Ve Yurt Dışı Fon Kaynakların Hibe Alma Rehberi, incelemek için tıklayınız.

Avrupa Birliği Hibe Desteklerini alma Rehberi, incelemek için tıklayınız.

Kalkınma Ajansı Doğrundan Faaliyet Hibe Desteklerini Alma Rehberi ,incelemek için tıklayınız.

Bu  rehberlerde  belirtilen işlem  basmalarını uygulayan kar amacı  gütmeyen kurum ve kuruluşlar . çeşitli yurt içi ve yurt dışı kurum ve kuruluşlardan yüz binlerce lira  hibe  desteği alma  fırsatına web sitemizden bu ürünlerden satın alan müşteri referanslarımız gibi kolay ve doğru yoldan  hemen ulaşabilir.

Üstte belirtilen Rehberlerde  yer alan t.hibe  desteği almış proje örnekleri sizlerin  kendi hibe desteği başvuru formunuzu hazırlarken sizlere örnek olması amacı ile verilmiştir. Satın aldığınız hibe alma rehberinde yer alan  T.Hibe  Desteği Almış Proje Örneği  gibi  binlerce farklı t.hibe desteği almış proje örneği görmek ve bu proje örneklerinden yola çıkarak kendi hibe desteği başvuru formunuzu doldurmak için aşağıda listede  belirtilen t.hibe desteği almış  proje örneklerinden yola çıkaran sizde  kendi hibe  desteği başvuru formunuzu tam  eksiksiz olarak  hazırlayabilir aracıya, çukacıya on binlerce lira proje  başvuru formu doldurma ücreti ödemenden tek başınıza hibe  desteği başvurusu  yapabilirsiniz.

Kar Amacı Gütmeyen Kurum ve Kuruluşlar için T.Hibe Desteği Almış Proje Örnekleri

Avrupa Birliği hibe desteği için  T.Hibe Desteği Almış Proje Başvuru Formu  Örnek Dosyaları

Kalkınma Ajansı Doğrundan Faaliyet hibe desteği için  T.Hibe Desteği Almış Proje Başvuru Formu  Örnek Dosyaları

Açık Toplum Vakfı hibe desteği için  T.Hibe Desteği Almış Proje Başvuru Formu  Örnek Dosyaları

Başbakanlık Tanıtım Fonu hibe desteği için  T.Hibe Desteği Almış Proje Başvuru Formu  Örnek Dosyaları

Büyük Elçilik Hibe Desteği için  T.Hibe Desteği Almış Proje Başvuru Formu  Örnek Dosyaları

Diğer Yurt İçi Ve Yurt Dışı Diğer(BERGHOF VAKFI, CHREST VAKFI, MAMA CASH, KING BAUDOUIN, THE GLOBAL FUND FOR CHILDREN, NATIONAL ENDOWMENT FOR DEMOCRACY, THE JPMORGAN CHASE FOUNDATION, ROBERT BOSCH STIFTUNG vb.) hibe desteği için  T.Hibe Desteği Almış Proje Başvuru Formu  Örnek Dosyaları

GAP Kırsal Kalkınma hibe desteği için  T.Hibe Desteği Almış Proje Başvuru Formu  Örnek Dosyaları

Gençlik ve Spor Bakanlığı hibe desteği için  T.Hibe Desteği Almış Proje Başvuru Formu  Örnek Dosyaları

İçişleri Bakanlığı İl Dernekler Yardımı hibe desteği için  T.Hibe Desteği Almış Proje Başvuru Formu  Örnek Dosyaları

KDRP( Köye Dönüş ve Rehabilitasyon) hibe desteği için  T.Hibe Desteği Almış Proje Başvuru Formu  Örnek Dosyaları

Sabancı Vakfı hibe desteği için  T.Hibe Desteği Almış Proje Başvuru Formu  Örnek Dosyaları

Kalkınma Bakanlığı ( SODES ) hibe desteği için  T.Hibe Desteği Almış Proje Başvuru Formu  Örnek Dosyaları

Dünya Bankası (SRAP ) hibe desteği için  T.Hibe Desteği Almış Proje Başvuru Formu  Örnek Dosyaları

 

 

 

Hibe Kurtlarından Tavsiyeler