Logo Logo
Hibe Başvurunuz Nasil Değerlendirilir?

Hibe başvuruları, Açık toplum Vakfı’nın Türk ve yabancı hibe proje uzmanları tarafından incelenir; vakfın danışma kurulu tarafından değerlendirilip, desteklenmeye uygun görülen proje(ler) belirlendikten sonra  başvuru  sahibine bildirilir.

Açık Toplum Vakfı Hibe desteklerine başvuru yapıp hibe  desteği almak isteyen kar amacı gütmeyen  kurum ve kuruluşlar aşağıda  belirtilen hibe desteklerine de  başvuru yapıp , bu hibe destekleri ile yüzbinlerce dolar, TL , sterlin, avro hibe desteği alabilir.

Üstte  belirtilen hibe  kaynaklarından yararlanmak isteyenler için aradığınız  her şey web sitemizde  satışa  sunulmaktadır. Web sitemizde  bütün kar amacı gütmeyen  kurum ve kuruluşların  bu hibe desteklerine  başvuru  yapıp hibe almalarını sağlayacak yönde  bütün ihtiyaçlarını  karşılamaya  yönelik Hibe Kurtları tarafından özel olarak  hazırlanan çeşitli Hibe Alma Rehberleri ve bu hibelere  başvuru yaparken  kendi hibe  desteği başvuru formlarını çok kolay ve doğru bir şekilde  doldurmalarını sağlamaya yönelik( referans ve örnek alabilecekleri) yüzlerce T.Hibe Desteği Almış (Tam Eksiksiz Olarak Doldurulmuş) Proje Örnekleri yer almaktadır. Herkes t.hibe  desteği almış bir proje örneğine bakıp , kendi hibe proje  başvuru formunu aracıya, proje yazarına on binlerce lira ödemeden çok kolay ve  hızlı bir şekilde  hazırlayabilir.

Kar Amacı Gütmeyen kurum ve kuruluşlar için özel olarak hazırlanmış Hibe Alma Rehberleri ile sizde yüz binlerce lira, dolar, avro, sterlin hibe desteği alabilirsiniz; İşte o hibe alma rehberleri;

Kar Amacı Gütmeyen Kurum ve Kuruluşlar için Hibe Alma Rehberleri

Kar Amacı Gütmeyen Kurum ve Kuruluşlar  İçin Bütün Yurt  İçi Ve Yurt Dışı Fon Kaynakların Hibe Alma Rehberi, incelemek için tıklayınız.

Avrupa Birliği Hibe Desteklerini alma Rehberi, incelemek için tıklayınız.

Kalkınma Ajansı Doğrundan Faaliyet Hibe Desteklerini Alma Rehberi ,incelemek için tıklayınız.

Bu  rehberlerde  belirtilen işlem  basmalarını uygulayan kar amacı  gütmeyen kurum ve kuruluşlar . çeşitli yurt içi ve yurt dışı kurum ve kuruluşlardan yüz binlerce lira  hibe  desteği alma  fırsatına web sitemizden bu ürünlerden satın alan müşteri referanslarımız gibi kolay ve doğru yoldan  hemen ulaşabilir.

Devamını Oku...

Üstte  belirtilen Rehberler içinde  yer alan t.hibe  desteği almış proje örnekleri sizlerin  kendi hibe desteği başvurunuzu yaparken sizlere örnek olması amacı ile verilmiştir. Satın aldığınız Hibe Alma Rehberinde yer alan               T.Hibe  Desteği Almış Proje Örneği  gibi  binlerce farklı t.hibe desteği almış proje örneği görmek ve bu proje örneklerinden yola çıkarak kendi hibe desteği başvuru formunuzu doldurmak için aşağıda listede  belirtilen t.hibe desteği almış  proje örneklerinden yola çıkaran sizde  kendi hibe  desteği başvuru formunuzu tam  eksiksiz olarak  hazırlayabilir aracıya, çukacıya on binlerce lira proje  başvuru formu doldurma ücreti ödemenden tek başınıza hibe  desteği başvurusu  yapabilirsiniz.

Hibe Kurtlarından Tavsiyeler