Logo Logo
%100 Kesin Hibe Desteği Alma Garantili Danışmanlık Hizmeti

Web sitemizde  sizlerin en hızlı kolay ve doğru yoldan tek başınıza  çeşitli Devlet hibe  ve kredine hemen ulaşmanızı sağlamaya yönelik hazırlanan Hibe  Alma Rehberleri ve T.Hibe  Desteği Almış İş Plan Proje  Başvuru  Formlarına rağmen çeşitli sebepler ile işletmesi için özel hibe  başvurusu yapmak isteyen  bütün çilekli sevenler için  %100 Hibe Desteği Alma Garantili Danışmanlık Hizmeti Sunmaktayız.

Kimisi çilekli sever ,

Bütün çilek  sevenler için tarla fiyatına hakiki organik çilek bizden alınır.

Bütün çilek sevenler için SRAP Hibe Destekleri ( tarım, hayvancılık, üretim,satış pazarlama,depolama,işleme, bakım tadilat modernizasyon vb.) konusunda alanında profesyonel KOBİ Uzmanları  (HİBE KURTLARI)  refakatinde  %100 Hibe Desteği Alma Garantisi ile uygun fiyata özel  danışmanlık hizmeti satın almak isteyen herkes için %100 Hibe Desteği Alma Garantili SRAP Hibe Projesi ve İşletme Danışmanlığı hizmeti sunuyoruz.

Devamını Oku...

Üstelik isteyen işletmelere SRAP Hibe Desteklerinin yanında TKDK-IPRAD 2- KKYDP- KALKINMA AJANSI-GAP-DAP-KOP-DOKAP vb. kurum  ve kuruluşlardan toplamda 5.000.000 TL ’ye kadar hibe desteğinide aynı anda alması yönünde de danışmanlık sunup tam kadro tam hizmet ile  yanınızdayız.

Bu harika fırsatı yakalamak hem  SRAP,  hemde  TKDK-IPRAD 2- KKYDP- KALKINMA AJANSI-GAP-DAP-KOP-DOKAP vb. hibe  desteklerini aynı anda hemen almak için sizde  web sitemizden %100 Destek Alma Garantili TKDK-IPRAD 2- KKYDP- KALKINMA AJANSI-GAP-DAP-KOP-DOKAP vb HİBE DESTEKLERİ Danışmanlık Hizmeti almak için bize hemen ulaşa bilirsiniz.

Deneyimli ve profesyonel hibe desteği proje uzmanlarımız ile %100  Hibe Desteği Alma Garantisi ile SRAP Hibe Proje Başvurularınızı Hazırlıyoruz.

-Size  sunulan hizmet %100 Kesin SRAP Hibe Desteği Alma Garantilidir.

(Bu  garanti müşteri ile  yapılan Danışmanlık Hizmet Garanti Sözleşmesi ile sağlanır.)

-Size  sunulan danışmanlık hizmeti en uygun fiyat ve %100 Müşteri Memnuniyeti Odaklıdır.

(Danışmanlık hizmeti için piyasa fiyatlarından %40-50  arasında  daha az ödeme yapar .Alacağınız hizmetler Danışmanlık Hizmet Garanti Sözleşmesinde açıkça  belirtildiği için bu hizmetleri  tam ve eksiksiz olarak alırsınız.)

-Size sunulan Danışmanlık Hizmeti ile hibe  ve kredi  desteği alamamanız  durumunda ödemiş olduğunuz danışmanlık ücretinin tamamı  5 iş günü içinde  size  geri iade edilir.

(İşletmeniz için hazırlamış olduğumuz SRAP hibe projesinin ,hibe  desteği almaması , SRAP Hibe  Desteği Kurulunca Red edilmesi vb. sebeplerden  dolayı hibe almaz iseniz Proje Hazırlatmak için firmamıza ödemiş olduğunuz danışmanlık  hizmet   bedelinin tamamını size 5 iş günü içinde  geri iade ederiz. Bu para iadesi sizinle yapılan DANIŞMANLIK HİZMET  GARANTİ SÖZLEŞMESİ’sinde  yazar. )

-%100 Kesin Garantili SRAP Hibe   Desteği Almanıza Yönelik Sunduğumuz hizmetin kapsamı;

A) SRAP hibe  başvurusu için sunmanız gereken evraklar.

B) SRAP hibe iş planı, proje başvuru formu ve mimari çizimlerin hazırlanması.

C) SRAP proje başvuru formunuz hibe almaya hak kazandıktan ( başvurunuz onaylandıktan ) sonra 4(dört) ay ücretsiz sözel  danışmanlık .

    İşte Hizmet

                  İşte KOBİ’m

                           İşte Türkiye’m

                                           Haydi Büyü !

İşletmeniz için %100 Kesin Garantili SRAP Hibe Desteği Programı ile işletmenizin ihtiyacı olan hibe  desteklerini almak için sizde işletme  danışmanlığı konusunda  bizi  tercih eden binlerce müşteri  referansımız  gibi %100 Kesin Destek Alma Garantili SRAP hibesi alma  garantili danışmanlık hizmetimizi satın alabilirsiniz.  

%100 Kesin Hibe Desteği Alma Garantili SRAP Hibe Desteği Danışmanlık hizmet paket programımızı  hakkında  detaylı bilgi  sahibi olmak için  tıklayınız.

SRAP Hibe Desteği alma konusunda danışmanlık hizmeti sunduğumuz müşteri referanslarımız ve SRAP Hibe Desteği danışmanlık fiyatlarımızı inceleyebilirsiniz.

 

Hibe Kurtlarından Tavsiyeler